KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658214
nr 1365 8214
Oidentifierad konstnär. Signerad, ros. Olja på duk, 20x20cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:27:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr