ART / Oil paintings / Oil painting 14177042
nr 1417 7042
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad R Karlsson, old fishermen. Oil on panel, 24x29, 36x42,
Oidentifierad konstnär. Signerad R Karlsson, Fiskargubbar. Olja på pannå, 24x29,36x42 cm
SEK 250
Monday September 6 2021
at 19:41:08
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)