KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12286505

nr 1228 6505

Oidentifierad konstnär. Signerad Poser, Göteborgs hamn. Olja på duk, 37x45 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:37:19

14/1 04:27:59 1      500 kr
14/1 18:03:16 2      Vinnande bud