KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273318

nr 1627 3318

Oidentifierad konstnär. Signerad, porträtt. Olja på duk, 76x65 cm, yttermått inklusive ram: 92X80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:28:37

10/6 14:57:19 1      Vinnande bud