KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794278
nr 1679 4278
Oidentifierad konstnär. Signerad, Pedersen, modell. Olja på pannå, 78x59 cm, yttermått inklusive ram: 96x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:14:24
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)