ART / Oil paintings / Oil painting 12894232
nr 1289 4232
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Paris. Oil on canvas, 60x80,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 60x80 cm
600
SEK 250
Monday November 18 2019
at 20:21:41
100 kr
200 kr