KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886386
nr 1488 6386
Oidentifierad konstnär. Signerad Olsson, Stilleben. Olja på duk, 57x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:41:47
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr