KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051223
nr 1305 1223
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 17x22cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:53:57
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)