KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16363152
nr 1636 3152
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 10x17 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:17:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr