KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303619

nr 1430 3619

Oidentifierad konstnär. Signerad, 50x69. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 76x94 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:47:40

6/11 08:48:10 1      Vinnande bud