KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036205
nr 1703 6205
Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad 61. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 28x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 maj 2025
kl 20:39:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)