KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929081
nr 1492 9081
Oidentifierad konstnär. Signerad Nyberg, Tvätterskor. Olja på pannå, 36x57 cm, yttermått inklusive ram: 57x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:51:30
26/9 13:31:36