KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896194
nr 1489 6194
Oidentifierad konstnär. Signerad Nelisson, "Blles", Stilleben med skaldjur & Champagne. Olja på duk, 77x98 cm, yttermått inklusive ram: 95x114 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:57:46
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr