KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396295
nr 1539 6295
Oidentifierad konstnär. Signerad, Munk. Olja på pannå, 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:28:40
3/5 19:48:48