KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568201
nr 1356 8201
Oidentifierad konstnär. Signerad, motiv från Paris. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:46:38
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr