KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568201

nr 1356 8201

Oidentifierad konstnär. Signerad, motiv från Paris. Olja på duk, 50x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 18:46:38