KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464542
nr 1346 4542
Oidentifierad konstnär. Signerad Milén, -76. Olja på pannå, 43x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:06:53
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)