KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14113038

nr 1411 3038

Oidentifierad konstnär. Signerad Marshall, "Loch Long", ram med tisteldekor. Olja på duk, 22x30, yttermått inklusive ram: 45x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:47:03