KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807206

nr 1480 7206

Oidentifierad konstnär. Signerad M Janczuk, Hamn med båtar. Olja på duk, 66x84 cm, yttermått inklusive ram: 76x95 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:45:54