KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899614
nr 1389 9614
Oidentifierad konstnär. Signerad Lövmark, Venedig. Olja på duk, 29x24, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:10:49
2/4 00:04:30
100 kr
3/4 17:43:55