KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16337210
nr 1633 7210
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Los Domingas en el Vietnam del Norte". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:53:14
25/7 14:08:21