ART / Oil paintings / Oil painting 16417237
nr 1641 7237
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Lev, musikanter, unframed. Oil on canvas, 50x60,
Oidentifierad konstnär. Signerad Lev, musikanter, oramad. Olja på duk, 50x60 cm
600
SEK 300
Monday September 9 2024
at 19:46:49
5/9 20:45:02