KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327239
nr 1532 7239
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på pannå, 33x46 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:42:19
3/4 14:54:42
100 kr
3/4 18:37:19