KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14928280
nr 1492 8280
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med väg. Olja på duk, 30x44 cm, yttermått inklusive ram: 39x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:33:32
26/9 19:23:15
26/9 19:24:26