KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14765042
nr 1476 5042
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap med kor. Olja på duk, 33x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:01:01
500 kr
600 kr