KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204018

nr 1420 4018

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1884, Landskap med ruin. Olja på duk, 70x98, yttermått inklusive ram: 90x120 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:56:49