KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204018
nr 1420 4018
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1884, Landskap med ruin. Olja på duk, 70x98, yttermått inklusive ram: 90x120 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:56:49
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)