KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103051

nr 1410 3051

Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap, England. Olja på duk, 29x50, yttermått inklusive ram: 44x64cm, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 20:39:44