KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8995187

nr 899 5187

Oidentifierad konstnär, signerad, "Landskab ved Skodsborg", Tidigt 1900-tal, 38 x 60

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 juni 2014
kl 20:02:50

9/6 18:39:14 1      Vinnande bud