KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398597

nr 1239 8597

Katarina Fontaine

(1897-1970), Sverige

Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Signerad K Fontaine. Olja på duk, 48x68 cm

Katarina Fontaine, svensk bildkonstnär född 1897 i Bollnäs, död 1970 .

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:08:56

3/3 14:03:39 1      Vinnande bud

Katarina Fontaine

Läs mer om Katarina Fontaine