KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556207
nr 1455 6207
Oidentifierad konstnär. Signerad J Klang, Räv i vinterlandskap. Olja på pannå, 71x57, yttermått inklusive ram: 93x79 cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:02:58
21/3 19:54:47