KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591232

nr 1359 1232

Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt kustmotiv. Olja på duk, 29x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:33:19

5/11 14:51:35 1      100 kr
9/11 11:36:47 2      Vinnande bud