KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636252

nr 1663 6252

Oidentifierad konstnär. Signerad, Italien. Olja på pannå, 18x41 cm, yttermått inklusive ram: 30x52 cm

måndag 2 december 2024
kl 19:01:46