ART / Oil paintings / Oil painting 13464143
nr 1346 4143
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad INGA, houses. Oil on canvas, 66x70,
Oidentifierad konstnär. Signerad INGA, Hus. Olja på duk, 66x70 cm
Monday September 7 2020
at 18:49:12
Lis Husberg (f. 1920)