KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873210
nr 1687 3210
Oidentifierad konstnär. Signerad IG. Olja på pannå, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:03:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)