KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193251
nr 1419 3251
Oidentifierad konstnär. Signerad, i trädgården. Olja på duk, 85x75, yttermått inklusive ram: 92x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:31:20
100 kr
250 kr