KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487492
nr 1248 7492
Oidentifierad konstnär. Signerad Huus, modell. Olja på duk, 46x31
Utrop:
600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:03:40
150 kr
200 kr
250 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.800 kr
2.200 kr
6
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr