KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067176
nr 1706 7176
Oidentifierad konstnär. Signerad HS, Engelskt landskap. Olja på pannå, 13x22 cm, yttermått inklusive ram: 17x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:57:49
2/6 20:50:32