KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144168
nr 1714 4168
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hästar. Olja på pannå, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:38:24
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr