KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837283
nr 1583 7283
Oidentifierad konstnär. Signerad Hallgren, Musikstund, Pannå32x23 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:21:36
4/12 15:40:51