ART / Oil paintings / Oil painting 16044159
nr 1604 4159
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Gooseman, dated -04, unframed. Oil on canvas, 38x46 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Gooseman, daterad -04, oramad. Olja på duk, 38x46 cm
SEK 100
Monday Mars 11 2024
at 18:55:33
6/3 13:32:27