KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328260

nr 1532 8260

Oidentifierad konstnär. Signerad, "Gillberga, Öland, 1950. Olja på pannå, 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:27:35

30/3 21:04:15 1      Vinnande bud