KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224426
nr 1222 4426
Oidentifierad konstnär. Signerad. Gariza, Hamn. Olja på duk, 59x71
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:48:06
300 kr
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)