ART / Oil paintings / Oil painting 15353265
nr 1535 3265
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad G Nilsson, -31, Arabisk innergård. Oil on canvas, 60x48 cm, outer dimensions including frame: 74x62,
Oidentifierad konstnär. Signerad G Nilsson, -31, Arabisk innergård. Olja på duk, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x62 cm
SEK 100
Monday April 24 2023
at 19:53:11
20/4 12:02:25