KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904081
nr 1590 4081
Oidentifierad konstnär. Signerad G Lindh, Pojkar och eka. Omkring 1900, Olja på duk, 96x147 cm, yttermått inklusive ram: 140x190 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:25:26
3.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.400 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
6.000 kr