KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9223190
nr 922 3190
Oidentifierad konstnär, signerad, Flicka, 52 x 43
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:46:13
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr