KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396049
nr 1539 6049
Oidentifierad konstnär. Signerad E Nilsson, Stilleben. Olja på pannå, 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 62x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:48:05
100 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr