KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694338
nr 1669 4338
Oidentifierad konstnär. Signerad DS-60, kanal. Olja på duk, 55x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:22:46
15/12 16:55:21