KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914025
nr 1391 4025
Oidentifierad konstnär. Signerad Drinkwater, rastande sällskap. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:42:37
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr