KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914025

nr 1391 4025

Oidentifierad konstnär. Signerad Drinkwater, rastande sällskap. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 60x70 cm

Konditionsrapport: lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:42:37

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor