KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823321
nr 1482 3321
Oidentifierad konstnär. Signerad, Domherre. Olja på duk, 42x28 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:44:31
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)