KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186176

nr 1618 6176

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1937, "Ristafallet, Jämtland" pannå, 42x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 maj 2024
kl 19:22:46