KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325160
nr 1432 5160
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Paris -56. Olja på duk, 44x36, yttermått inklusive ram: 59x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:54:25
18/11 20:36:23
20/11 12:54:27